Naar deze sites kijken startups

Voor de relaunch van deze blog (dat gaat nog even duren), heb ik wat markt onderzoek gedaan naar de sites die de Startup scène collega’s in de gaten houden. 

Uit de reacties blijkt dat dat er naar zeer verschillende sites gekeken wordt, slechts 2 sites werden twee keer genoemd. Voor mij is dit een mooi resultaat want ik heb nu ook een lijst van sites die zich op de Nederlandse Startup scène richten. Overigens zijn die vrijwel allemaal in het Engels, en ik denk dat ik mijn blog in het Nederlands ga houden. Misschien tegendraads, maar in ieder geval anders.

De Nederlandse Startup scene sites:

Starterscene, The stories behind the dutch startup scene: http://www.starterscene.nl/
Startup Scene, online magazine over Nederlandse startups: http://www.startupscene.nl/
Covering news and backgrounds on all things startup with a focus on the Netherlands: http://startupjuncture.com/
Startup community who want to help: http://pitch.rs/
Investormatch: http://www.investormatch.nl/

De lijst van Startup gerelateerde sites is best wel groot en varieert van grote content sites, tot obscure overzichten van technische ontwikkelingen:
Under the radar, tracking early stage innovation: http://www.undertheradarblog.com/
TechCrunch: http://techcrunch.com/ met natuurlijk http://techcrunch.com/startups/ en http://techcrunch.com/venture/
The Technopolicy Network, Global Community for Regional Innovation Policy: http://www.technopolicy.net/
Steve Blank: http://steveblank.com/

Thisweekinstartups: http://thisweekinstartups.com/
Startup lessons learned: http://www.startuplessonslearned.com/
Venture Hacks, Good advice for Startups: http://venturehacks.com/
Young Entrepreneur: http://www.youngentrepreneur.com/
Alley Watch: http://www.alleywatch.com/
Inc.: http://www.inc.com/
Startup Report, news for Entrepreneurs: http://startupreport.com/
Both Sides of the Table, Entrepreneur turned VC: http://www.bothsidesofthetable.com/
Angel List, where startups meet investors: https://angel.co/
Quora, startup vragen: http://www.quora.com/
Sprouter, Get help with your Startup: http://sprouter.com/
VentureVillage is the go-to English-speaking source for all Berlin start-up activity: http://venturevillage.eu/
Tech Cocktail – Tech Startup Events, News and Resources: http://tech.co/
Silicon Alley, Berlin startup scene : http://siliconallee.com/
BETALI.ST, Be the first to discover and get access to the latest internet startups: http://betali.st/
Research Commercialization and SBIR Center: http://center.ncet2.org/
Y Combinator, Hacker News: http://news.ycombinator.com
150 Resources for Tech Startups: http://dailytekk.com/2012/04/23/150-resources-for-tech-startups/
Seeing both side: http://bostonvcblog.typepad.com/vc/
A VC: http://www.avc.com/a_vc/

youngStartUp Ventures http://youngstartup.com/

En tot slot de meer algemene sites, die ook wel aandacht besteden aan Startups:
CNET TV Always On: http://cnettv.cnet.com/always-on/
Mashable: http://mashable.com/
Venturebeat: http://venturebeat.com/
Business Insider: http://www.businessinsider.com/
Emerce, Online business, media & marketing: http://www.emerce.nl/
Sprout, Inspireert ondernemers: www.sprout.nl/
Springwise.com, Your essential fix of entrepreneurial ideas: http://www.springwise.com/
fd.nl: http://fd.nl/
925, Alles wat teld van 9 tot 5: http://925.nl/
ChangeThis, to support and spread great ideas: http://changethis.com/
The grindist, for free radicals, by free radicals: http://grindspaces.com/blog/
The Next Web, International technology news, business & culture: http://thenextweb.com/
Science|Business, Bringing together Research | Industry | Policy: http://www.sciencebusiness.net/Default.aspx
Addicted2Success: http://addicted2success.com/
Gigaom, On the intersection of business and technology: http://gigaom.com/Met dank aan alle bijdragers.Laat me in de comments weten als er sites zijn die eigenlijk in dit overzicht niet mogen ontbreken.19/4 update: Seeing both sides, A VC, investormatch, en youngStartUp Ventures toegevoegd. Bedankt voor de bijdragen!

2 reacties op “Naar deze sites kijken startups

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*